Tájékoztatás

Kedves Szülők!

Hamarosan elkezdődik a tanév, de ahogy nem volt szokványos az előző befejezése, úgy az új kezdete sem lesz az.
2020. szeptember 1-én 8 órakor becsengetnek, ekkor kezdődik a tanévnyitó. Az idén rendhagyó módon nem az iskola udvarán közösen kerül megrendezésre, hanem minden osztály a saját termében fogja hallgatni az évnyitót.
A nyolcadikosok az oviból kísérik a leendő elsősöket az udvarra a szokott módon. Kérjük, hogy minden tanuló ünneplőben jöjjön! Ezt követően 4 osztályfőnöki óra lesz megtartva, ami 12:30-ig tart.
A tankönyveket az első napon kapják meg a gyerekek.
Étkezés kedden nem lesz ( szerdától tudnak étkezni), de szükség esetén felügyeletet 16 óráig biztosítunk. A felügyeleti igényeket augusztus 31. ( hétfő) 10 óráig kérjük jelezzék az osztályfőnöknél.

Az országosan közzétett rendelet alapján fontos, hogy a szülő csak úgy küldheti iskolába a gyermeket, ha az teljesen tünetmentes. Tehát akkor sem jöhet iskolába, ha kicsit köhög vagy náthás, de nincs láza. Akinek valamilyen allergiája van , kérem tájékoztassa az osztályfőnököt!

A szülők az iskola bejáratáig kísérjék a tanulókat, az épületbe ne lépjenek be!

Megértésüket és együttműködésüket előre is köszönjük!